Joli Appartement Aux Eaux Vives

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Joli Appartement Aux Eaux Vives Γενεύη απέχει σχεδόν 300 μέτρα από τον σιδηροδρομικό σταθμό Geneve-Eaux-Vives και σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Φυσικής Ιστορίας της Γενεύης.

Επιπλέον, υπάρχουν πετσέτες. Το Joli Appartement Aux Eaux Vives διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεση σας.

Το κατάλυμα διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο.

Το Jet d'Eau απέχει μόλις 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 2 χλμ. και το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΓεΝεύης βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το διαμέρισμα. Επίσης η Πλας ντι Μπουργκ-ντε-Φουρ βρίσκεται σε απόσταση 13 λεπτών με τα πόδια. Η στάση λεωφορείων Villereuse είναι σε απόσταση 350 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Joli Appartement Aux Eaux Vives Γενεύη
Appartement Spacieux A 15 Minutes Du Jet D'Eau
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement Spacieux A 15 Minutes Du Jet D'Eau

4.2
Αξιοπρεπές 4 σχόλια
43 μ από το κατάλυμα
USD 403 USD 363
ανά νύχτα
3 Pcs Located In Gva Centre
Τιμή μόνο για κινητά

3 Pcs Located In Gva Centre

124 μ από το κατάλυμα
USD 194 USD 175
ανά νύχτα
Appartement De Standing Au Centre De Geneve
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement De Standing Au Centre De Geneve

9.4
Άριστο 5 σχόλια
145 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΓεΝεύης
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Gare des Eaux-Vives
    300 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Joli Appartement Aux Eaux Vives;
      Το Joli Appartement Aux Eaux Vives βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Φυσικής Ιστορίας της Γενεύης.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Joli Appartement Aux Eaux Vives;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Joli Appartement Aux Eaux Vives περιλαμβάνουν Σιντριβάνι Ζετ ντ Ο, Πάρκο Bastions καθώς και Παλάτι των Εθνών.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Joli Appartement Aux Eaux Vives;
      Η διαμονή στο το Joli Appartement Aux Eaux Vives κοστίζει 166$.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Luigia και Le Grand Cafe και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΓεΝεύης
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Gare des Eaux-Vives
    300 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Joli Appartement Aux Eaux Vives Γενεύη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο